#SewingFrancoise Contest / Yarışma / Oy Vermece (Vote)

Merhaba,

Ve büyük an geldi. Tilly and the Buttons tarafından düzenlenen Françoise elbise kalıbı kullanılarak yapılan #SewingFrancoise Contest yarışmasında kısa liste açıklandı!

Biliyorsunuz yarışmaya kırmızı pazen elbisemle katılmıştım. 100 küsür kişi elbise tasarımı göndermiş. Hepsini Pinterestte bu linkte bulabilirsiniz. Jüri, yani Tilly ve Laura, bu listeyi 25 kişiye indirmişler ve benim sevgili kırmızı elbisemi de bu son 25'e dahil etmişler. Çok sevindim!

Benim için aslında bu bile çok büyük bir mutluluk kaynağı! Tabi oy alıp ilk 10'a girersem çok daha süper olabilir :) Birinciye muhteşem bir dikiş makinesi, ilk 10'a giren diğer dokuz kişiye de çevrimiçi kumaş satış sitelerinde kullanmak üzere £100 değerinde hediye çeki ödül olarak verilecek.

Beğendiğiniz elbiselere oy vermek için siteye gidip, sayfanın altında beğendiniz kişi ya da kişilerin adlarının yanına işaret koyup "Done" bölümünü tıklıyorsunuz. Seçmekte zorlananlar için 5 favori seçme imkanı da tanımışlar.

Oy vermek için adınızı ya da e-posta adresinizi vermenize gerek yok ama bu güzel siteden haberler almak isterseniz vermenizi tavsiye ederim.

Oy vermek için son gün 21 Aralık!

Oyunuzu kullanmak için tıklayın: OY VERMECE

Hepiniz sevgiyle kalın!


Hi,

And here is the big moment. The short list for #SewingFrancoise Contest organized by Tilly and the Buttons using Françoise dress pattern is announced!

You know, I participated the contest with my red flannel dress. Over 100 participants have sent dress designs. You can find all in this Pinterest link. The jury, i.e. Tilly and Laura, has shorthened the list to 25 person and they included my dear red dress in last 25. I am so happy!

Actually, even this is a huge happiness for me! Of course if I get voted and included in the first 10 designs, it will be marvellous :) The winner will get an awesome sewing machine and the other 9 people in first ten will get £100 gift certificates to be used in online fabric stores.

To vote the dresses you like, you need to go to website, mark the participant or participants you choose and click "Done" section at the bottom of the page. They also gave the opportunity to choose 5 favorites for who are torn between the choices.

In order to vote, you don't need to give your name or e-mail address but I suggest you to give to get the news from this beautiful site.

21st December the latest day to vote!

To vote, click: VOTE

Stay with love y'all!

Yorumlar

 1. İşyerinde yasaklı site eve gider gitmez oy vereceğim.

  YanıtlaSil
 2. ellerıne saglık harıka olmus umarım kazanırsın

  YanıtlaSil
 3. Oyumu verdim elbise de çok güzel olmuş umarım kazanırsın başarılar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Elbisem yarışmadan daha önemli benim için, teşekkürler :)

   Sil
 4. oyumu verdim.done:) başarılar

  YanıtlaSil
 5. Oylamaya katıldım.Cesaretiniz ve emekleriniz için kutlarım sizi. O listede adınızı görmek ayrıca gururlandırdı beni. Tebrikler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Darısı sırayla tüm dikişseverlerin başına :)

   Sil
 6. Oyumu verdim başarılar dilerim, umarım makinenin sahibi olursunuz! :))

  YanıtlaSil
 7. Done :) başarılar sevgiler :)

  YanıtlaSil
 8. Bence "Madame Francoise" sen olacaksın, oyumu kullandım, bekliyorum ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayy bak şimdi çok heyecanladım! Madame Françoise güzel olur! Merci beaucoup ma cherie :)

   Sil
 9. Hemen oyumu verdim. İnşallah siz kazanırsınız. Ayyy çok hırs yaptım, siz kazanmalısınız. Birkaç yüz tane daha oy verebiliyormuyuz? :))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben bu kadar desteğin ardından yarışmayı kazanamasam da dikiş aleminde kazanmış hissediyorum. Çok mutluyum :)

   Sil
 10. Bayragimizin rengi insallah ugurlu gelirde birinci olursunuz :) Ellerine emegine saglik elbise cok guzel oyumuda verdim galiba tesekkur ediyo :)

  YanıtlaSil
 11. tilly 'i uzun süredir izliyorum ama bu kez gitmişken verdim oyumuda :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu kalıbı size de tavsiye ederim pazenle. Teşekkür ederim ayrıca :)

   Sil
 12. oylama işlemi tamamdır, inşallah hayırlısı olur :)

  YanıtlaSil
 13. Bende oyladım :) Çok çok başarılar dilerim. Hatta dur ben eşimin adına da bir oy göndereyim :) 25 e kalmak bile oldukça güzelken umarım 1. olursun :)

  YanıtlaSil
 14. İşlem tamam başarılar👏👏👏👏

  YanıtlaSil
 15. Başarılar dilerim. Sonucu merakla bekliyorum

  YanıtlaSil
 16. Tabi ki bir Türk'e ilk sırada oy verdim))))
  sonra sıra ile diğerlerine.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ankara'da Kumaş Nereden Alınır?

Pazen Operasyonu