Dress Up Party

Sew Sweetness Dress Up Party

Merhaba,

Sew Sweetness blogundan Sara Lawson bir etkinlik düzenliyor. Hem de bu etkinliğin sonunda çeşitli ödüllerden birini kazanma şansınız da var! Etkinlik için 4 Mayıs - 16 Haziran arasında diktiğiniz herhangi bir giysiyi şu linkten ekleyebilirsiniz. Vakit az kamış, haydi başlayalım :)

Bir çok popüler blog yazarı tarafından hazırlanan değişik kalıpların değerlendirmelerini Sew Sweetness'ta incelemeyi unutmayın!

Görüşmek üzere...

Hi,

Sara Lawson from Sew Sweetness blog is organizing an event. You can even win a prize at the end of this event! You can add any garment you have sewed between  May 4th - June 16th via this link. Time is almost up, let's start to rock :)

Do not forget to check the awesome pattern reviews of the several patterns by popular bloggers on Sew Sweetness!

See you later...

Yorumlar

 1. Begüm yine yaptın yapacağını,hemen aklımı çeldin :)Bakalım bir şeyler çıkarmaya çalışacağım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesin bir değil birkaç parça çıkarırsınız siz :D

   Sil
 2. Katıldım katıldım:))) Lakin ikinci bir parça ekleyemiyorum.Ama önemli değil. Siz de olmasanız bir haber yaşayacağız.Teşekkürler paylaşımlarınız için.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir giysi için tek resim ekleyebiliyorsunuz ama sayfayı tekrar açıp başka bir giysi yükleyebilmeniz lazım. Sara'ya yazın isterseniz. Ayrıca hızınız için tebrikler :))

   Sil
 3. Ingilizceyi ilerletmek sart oldu:)) Ne hos paylasimlar varmis sitede. Paylasiminiz icin tesekkurler, sanirim bende gonderecegim bu aksam:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gönderin tabi ki, Türk dikşçilerin becerilerini duyurmalıyız dünyaya :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ankara'da Kumaş Nereden Alınır?

Pazen Operasyonu