Me-Made-May'15 (#mmmay15) / Diktim-Giydim Mayıs 2015

Merhaba,

İtiraf: Ne yazık ki, bu etkinlikte %60 başarı yakalayabildim. Meğerse ben her gün giyebilecek kadar giysi dikmemişim henüz! Fotoğraf çekme olayında da pek istekli davranamadım. Aşağıda Mayıs ayında giydiğim bazı kıyafetler var. Seneye hedef %100 başarı :)

Sevgiler...

Hi,

Confession: Unfortunately, my success rate for this event was 60%. It seems that I haven't sewed enough clothes to wear every day yet! I wasn't eager to take photos neither. Here, there some outfits that I wore in May. Next year's success target is 100% :)

With love...
             
Yorumlar

 1. önümüzdeki yıl ben de katılmak istiyorum. birbirimizi motive edelim bari :))

  YanıtlaSil
 2. Merhaba Begüm,özlettin kendini,yoğundun sanırım :) Ben de üşengeçlik yaptım ,katılamadım yoksa diktiğim epeyce vardı,neyse seneye artık,manton da vardı .çok beğenmiştim ben onuuu :)))

  YanıtlaSil
 3. Merhaba Begüm,özlettin kendini,yoğundun sanırım :) Ben de üşengeçlik yaptım ,katılamadım yoksa diktiğim epeyce vardı,neyse seneye artık,manton da vardı .çok beğenmiştim ben onuuu :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç sormayın, derslerden başımı kaldıramadım. Dikiş de dikemedim, blog da yazamadım. Ama tam gaz geri dönüyorum. Ufukta yakaladığım yeni bir kaç etkinlik var :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ankara'da Kumaş Nereden Alınır?

Pazen Operasyonu